Lista zawodników

Lp. Imię i nazwisko Pseudonim Klub (opcjonalnie) Nr licencji sportowej (opcjonalnie) Narodowość
1. Michał Blumkowski szad Aeroklub Gdański POL 7701 PL
2. Maciej Warowny WARY Aeroklub Gdański POL 7700 PL
3. Łukasz Kozak KoziFPV Latające Pyry PL
4. Bartłomiej Lubikowski BART Latające Pyry PL
5. Jakub Błażowski JAKUBFPV PL
6. Marcin Kaszewski Aeroklub Gdański POL 7878 PL
7. Paweł Milewski PABLO PL
8. Michał Mrówczyński Mroowa Blinkers POL 7842 PL
9. Adam Ceglarek Cegła Latające pyry PL
10. Emil Spałka limeaklaps RotoInvaders POL 7706 PL
11. Bartłomiej Frontkiewicz 4B PL
12. Mariusz Kupiec MCRACUS PL
13. Marcin Maliński M4LINA Latające Pyry PL
14. Tomasz Waszinski KFUCK Aeroklub Gdański PL
15. Ten którego imienia
i nazwiska się nie wypowiada
BeDu Blinkers PL
16. Bartłomiej Laszczak #sendit FULLSEND POL 7830 PL
17. Jan Wielgosz Vigor FPV PL
18. Staś Wielgosz Stachq FPV PL
19. Paweł Piotrowski Pallando PL
20. Jakub Jurzak Kidier MTSR POL 7849 PL
21. Paweł Laszczak POL 7812 PL
22. Adam Koszałka PIRANHA MTSR Sowiniec Kraków POL 7485 PL
23. Dawid Wilczopolski daze Aeroklub Gdański POL 7711 PL
24. Paweł Kowalski PTEREK Blinkers PL
25. Tomasz Błachowiak THOMASH PL
26. Mariusz Job YOBI Blinkers POL 7756 PL
27. Mateusz Jodkowski MAT POL 7867 PL
28. Filip Kubiak MarianFPV PL
29. Łukasz Płatek Munior Blinkers PL
30. Michał Sobierajski Sobier MTSR „SOWINIEC” POL 7846 PL
31. Maximilien Pellichero MaxSpeed MCChaufour BEL 8250 BE
32. Patryk Jaskulski JASON Latające Pyry PL
33. Waldek Fruwajdo BolekFPV RotoInvaders PL
34. Hubert Czajczyński KarmelFPV RotoInvaders PL
35. Robert Miroszewski BlindFolded Aeroklub Gdański POL 7761 PL
36. Piotr Wyrzykowski PL
37. Krzysztof Bujok KRI5 ARTBEM PL
38. Artur Badura Artek PL
39. Przemek Sargeant Aeromodelklub Bemowskiego Centrum Kultury PL
40. Sławomir Nowak OMIR zwany tez KAT Polskie Zrzeszenie Testerów Wytrzymałościowych PL
41. Leon Braszczyński LeonB PL
42. Mateusz Michalak Brainfuck PL
43. Chrystian Studziński Hans Won za Brame PL
44. Dominik Skalski PL
45. Michał Arbuz Franczesko Team Fullsend POL 7765 PL
46. Piotr Kibler Harry PL
47. Marek Chmielewski Noe PL
48. Radosław Luśnia RDK PL
49. Krzysztof Rostkowski PL
50.